Na urlopie ciesz się swobodą, ale przed urlopem… sprawdź auto w naszym Serwisie

Podróżując, ciesz się swobodą i radością z jazdy. Miej pewność, że Twój samochód jest tak samo gotowy na wyjazd jak i Ty. W czasie urlopu masz z pewnością ważniejsze sprawy niż ewentualne awarie czy kłopoty z samochodem.

Dla bezpieczeństwa na drodze niezbędny jest sprawny układ hamowania, gdyż na wakacyjnych trasach zdarzyć się mogą różne sytuacje. Miły jest też komfort jazdy z dobrze działającą wentylacją i klimatyzacją (powietrze bez pyłków i alergenów). Nie mówiąc już o wielu innych drobiazgach, o których możesz po prostu nie pamiętać lub nie wiedzieć.

Wakacyjne bagaże spakować musisz sam, ale przedurlopowy przegląd Twojego samochodu lepiej powierzyć specjalistom. W naszym Bosch Car Service profesjonalnie skontrolujemy elementy związane z bezpieczeństwem i komfortem jazdy i zadbamy o Twój wakacyjny dobry nastrój!

Przy zleceniu usługi o wartości 40 zł sprawdzimy Twój samochód według karty kontrolnej GRATIS!

 

 

Za wesołe minki rozdajemy upominki!

Nasz Bosch Car Service to miejsca przyjazne także dla dzieci. Do naszego serwisu zawsze możesz przyjechać z Twoją pociechą. Szczególnie zapraszamy was razem w czerwcu, gdyż Dzień Dziecka w Bosch Car Service Rak trwa cały miesiąc! Przez cały czerwiec pamiętamy i dbamy o naszych przyszłych kierowców.
Przyłącz się do naszej akcji i zdobądź upominek dla Twojego dziecka!
Jeśli przyjedziesz do Bosch Car Service Rak do 30 czerwca z dzieckiem na realizację dowolnej usługi, otrzyma ono od nas upominek. Wystarczy tylko wesoła minka! A jeśli nie możesz przyjechać z dzieckiem to zrób zdjęcie Twojej pociechy w samochodzie, pochwal się nim w Bosch Car Service Rak, a upominek pojedzie z Tobą. Mile widziane śmieszne pomysły😊, ale pamiętajcie o bezpieczeństwie.
Serdecznie zapraszamy!

Czyste powietrze +

Serwis klimatyzacji plus ochrona przed alergenami, bakteriami i smogiem

Jakość otaczającego nas powietrza niestety stale się pogarsza. Powszechnym problemem są alergie, a równie poważnym zagrożeniem stał się smog. Cząstki smogu są tak małe, że przenikają przez płuca do krwi. Aby skutecznie zapobiegać dostawaniu się do samochodu niekorzystnych dla zdrowia pyłów i cząstek niezbędna jest sprawnie działająca klimatyzacja oraz dobrej jakości filtr kabinowy.

Dla najlepszej ochrony w samochodzie polecamy nowej generacji filtr kabinowy Bosch Filter+, który posiada specjalne warstwy: antybakteryjną, antyalergiczną i antysmogową. Wraz z wymianą filtra kabinowego zalecamy serwis klimatyzacji.

Zapraszamy do naszego Serwisu – profesjonalnie wykonamy serwis klimatyzacji i zamontujemy w Twoim aucie Bosch Filter+

Stosując filtr Bosch Filter+ zapewniasz:

  • ochronę przed reakcjami alergicznymi,
  • ochronę przed pyłem, pyłkami, bakteriami i smogiem,
  • neutralizację nieprzyjemnych zapachów,
  • zapobieganie parowaniu szyb,
  • ochronę wentylatora klimatyzacji,
  • lepsze samopoczucie i koncentrację kierowcy jak i pasażerów,
  • eliminację parowania szyb.

 

 

Zapłać 40 zł za usługę a sprawdzimy Twoje auto gratis!

Szanowni Państwo, jeżeli wartość zleconej usługi w naszym Serwisie przekroczy 40 zł to bezpłatnie sprawdzimy 27 punktów w Waszym aucie według karty kontrolnej.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Kalendarz wydarzeń

Lipiec 2018
P W Ś C P S N
« Cze    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Archiwa